Школа англійської мови у Харкові Yellow English Submarine рада повідомити про відкриття свіжих вакансій на посади викладачів! Потрібен викладач англійської та німецької мови у всі філії нашої школи у Харкові (Салтівка та Одеська), а також онлайн.

Усі вакансії, розміщені на нашому сайті – конкурсні. Тому для того щоб взяти участь у конкурсі, будь ласка, розміщуйте лише актуальні резюме з найсвіжішою своєю фотографією на адресу info@yellow-submarine.com.ua . Якщо ваше резюме нас зацікавить, ми зв’яжемося з вами найближчим часом та запросимо на співбесіду. Бажаємо успіхів!

вакансии преподавателя английского языка

Що ми пропонуємо?

На вас чекає стабільне навантаження, конкурентна та своєчасна оплата 2 рази на місяць, офіційне оформлення та мінімум 2 вихідних на тиждень. Наші викладачі в основному працюють вранці та/або ввечері. Усі офіси в Харкові оснащені сучасною оргтехнікою та всіма необхідними матеріалами для роботи.

На даний момент відкрито вакансії викладача англійської мови та німецької мови. Шукаємо співробітників, готових працювати за сучасними методиками з використанням актуальних європейських підручників та нових методів роботи. Початківцям у викладанні не варто боятися пробувати свої сили. Адже ми пропонуємо індивідуальну допомогу та підтримку методиста та регулярні безкоштовні семінари для наших викладачів із носіями з Великобританії. Крім того, ми надаємо можливість безкоштовно підтримувати/покращувати свою мову у діючих групах рівня Advanced.

Відкриті вакансії у Харкові:

Чекаємо на ваше актуальне резюме та найкращу фотографію на адресу info@yellow-submarine.com.ua , вказавши в темі повідомлення назву вакансії, яка вас цікавить. Бажаємо вам удачі!

Звертаємо увагу: розглядаються резюме лише з профільною освітою.

Велике прохання студентам медикам, юристам, а також іншим непрофільним студентам не турбуватися.