Завітайте до нас за лаштунки: школа англійської мови, літній табір для дітей, складання міжнародних іспитів та навчально-туристичні поїздки до Англії у нашій галереї… Найсвіжіші фотографії навчального процесу – тут!

Навчальний процес

Професійний підхід та комплексне навчання всім навичкам (говоріння, аудіювання, читання та письмо) ведуть наших студентів до успіху, нових можливостей та розуміння, що головне – бажання! Ми допомагаємо вам поставити ближні та далекі цілі, а решту довірте професіоналам.

Літній міський табір

Повне занурення в англійську! Адже прогулянки на свіжому повітрі, активні ігри та квести, пісні та спільні проектні роботи не змусять малюків нудьгувати влітку. Саме у нас діти соціалізуються, знайомляться з розмовною англійською та знаходять нових друзів. Дуже часто діти залишаються на наступні зміни та стають постійними учасниками табору, бо це весело та ні краплі не нудно! Записуйтесь у наш літній табір для дітей у ТОЦ Континент (Салтівка)

Навчання за кордоном та поїздки

Бажаєте переконатися, що ваша англійська життєздатна і допоможе вам навіть в Англії? Приєднуйтесь до наших навчально-туристичних поїздок у Лондон, Кембрідж, Брайтон, Оксфорд…

Міжнародні іспити

Yellow English Submarine, як школа англійської мови, є офіційним центром підготовки до міжнародних іспитів Pearson Test of English для дорослих та PTE Young Learners для дітей. Скласти тест у Харкові та отримати міжнародний сертифікат можна двічі на рік (у червні та грудні).