trips abroad

Щоліта ми збираємо групу наших студентів, щоб організувати навчання за кордоном та відвідати Великобританію, США чи Канаду. Це ідеальний шанс поринути у культуру та мову країни, повчитися у міжнародній групі студентів та професійними викладачами носіями мови. Наші студенти привозять додому заряд бадьорості, впевненість у своїх силах та ще більшу мотивацію продовжувати вивчати мову далі.

Хто може приєднатися до навчання за кордоном?

Навчаючись у Харкові, ви можете продовжити вивчення мови. Просто зареєструйтеся на нашому сайті на поїздку у будь-яке з 8 представництв школи St.Giles в Англії, США чи Канаді.

Наші поїздки не просто туристичні, а навчально-туристичні. Це означає, що ви не просто побачите легендарні столиці, погуляєте історично-модерновими вуличками і почастуєтеся в місцевих пабах або кафе. Також ви пройдете курс підготовки з покращення мови в Кембриджі, в міжнародній школі англійської St.Giles International.

Рекомендований рівень мови – від А2+ та вище. Як визначити мій рівень англійської? Якщо ви хочете взяти з собою дитину, рекомендований вік – від 7 до 18 років. Діти до 18 років допускаються лише із супроводом батька.

Поїздка до Лондона, липень 2019

Навчання за кордоном у Брайтоні, липень 2019

Поїздка до Оксфорду, липень 2019

Чому треба летіти саме з нами?

  • Ми не беремо додаткових комісій, як це роблять агенції. Адже ми веземо своїх студентів для повного занурення у мову. Це дозволяє заощадити від 300 до 1000 фунтів залежно від тривалості курсу.
  • Оформлення саме навчальної візи отримує набагато менше відмов у посольстві, ніж туристичні/бізнес/сімейні подорожі до Британії за статистикою. А наявність Британської візи в паспорті – зелений коридор для подальших подорожей.
  • Навчання за кордоном проходитиме у міжнародній групі вашого рівня виключно з викладачами британцями щоранку з 9:00 до 13:00 у будні.
  • Після закінчення навчання видається сертифікат школи StGiles із зазначенням рівня вашої англійської.
  • Є можливість взяти дитину (7-18 років) і також організувати їй ранкове навчання, і бути її супроводжувачем без навчання.
  • Ми організуємо екскурсію Лондоном (Британський музей, Букінгемський Палац, Лондонський Тауер за бажанням).
  • Будьте впевнені, що ми підкажемо, допоможемо, підтримаємо, якщо потрібно. Наші викладачі будуть супроводжувати вас у поїздці, допомагаючи вирішувати всі питання.
  • Ми летимо гуртом, що веселіше. Хоча це ні до чого вас не зобов’язує (за винятком відвідування занять ;-), якщо у вас є свої плани.

* Програму тимчасово призупинено в зв’язку з військовим станом до нормалізації ситуації.