Нас часто запитують про рівні навчання: Скільки триває навчання? Ми завжди відповідаємо: це залежить від вихідної точки відліку (тобто від вашого поточного рівня англійської). А також від тих завдань, які ви ставите перед собою. Ми керуємося виключно стандартами CEFR. Ці стандарти вивчення іноземних мов передбачають на проходження кожного рівня певну кількість аудиторних годин.

Наприклад, якщо Ви вчили англійську давно та оглядово і хочете подорожувати, то достатнім буде рівень А2 (Elementary). Отже, на навчання знадобиться 100 академічних годин. З частотою занять 2 рази на тиждень на курс піде приблизно 6 місяців. 

Якщо хочете впевненіше почуватися в розмовах з друзями і в подорожах, Вам знадобиться A2+ (Pre-Intermediate) – ще 100 годин.

Якщо Ви хочете розпочати кар’єру в IT, то роботодавці розглядають кандидатів вже з рівнем B1 (Intermediate). Курс триває 160-200 годин. 

Ставлячи своєю метою поїздки на міжнародні конференції чи отримання міжнародного сертифікатаВам знадобиться рівень В2 (Upper-Intermediate). 

Любителям англійської, філологам, викладачам мови, професіоналам на керівних посадах настійно рекомендуємо отримати С1 (Advanced).

Отже, рівні навчання розглянули. Але як визначити вихідну точку відліку? Дуже просто: пройдіть тестування на нашому сайті >>

Читайте також: