Міжнародний сертифікат з англійської мови Pearson English Internation Certificate (PEIC, раніше PTE) визнано більшістю роботодавців та навчальних закладів у всьому світі. Визнається Міністерством освіти та науки України і зараховується як іспит ДПА в 9 та 11 класах. Крім того, такий сертифікат затребуваний для отримання вченого звання з рівнем мови В2.

Наша школа є офіційним партнером компанії pearson. Тому на базі Yellow English Submarine ви можете підготуватися до складання міжнародних іспитів Pearson English International Certificate (PEIC, раніше PTE). Це іспит на підтвердження рівня англійської мови.

Навіщо потрібний міжнародний сертифікат PEIC?

  • для підтвердження поточного або досягнутого рівня англійської мови,
  • при працевлаштуванні на високооплачувану посаду,
  • при вступі до міжнародних ВНЗ,
  • для здобуття вченого звання (визнано МОН України),
  • для виставлення 12 балів на додаток до шкільного атестату (замість складання іспиту ДПА).

Що оцінює іспит PEIC?

Іспит складається з двох частин: письмова частина (listening, reading, writing) та усна частина (speaking). Усі завдання іспиту ґрунтуються на життєвих ситуаціях, з якими ми стикаємося у повсякденному житті. Тому іспит максимально дружній та наближений до життя.

Ми рекомендуємо складати тест студентам, які закінчили наші програми навчання на рівнях B1 (Intermediate), B2 (Upper-Intermediate) або C1 (Advanced).

Визначити рівень моєї англійської >>

Скільки часу дійсний міжнародний сертифікат?

Міжнародний сертифікат на підтвердження знання англійської мови PEIC – безстроковий. Це означає, що він дійсний усе життя. І складаючи іспит зараз, коли ваша англійська знаходиться в максимальному “тонусі”, ви розширюєте свої можливості у майбутньому.

Міжнародний сертифікат може стати в нагоді через місяць, а може, через три роки. Ніколи не знаєш, коли з’явиться можливість докорінно змінити своє життя. Але ми пропонуємо вам бути готовими до цього!

Коли складається міжнародний іспит?

Міжнародний сертифікат з англійської PEIC можна отримати двічі на рік, склавши іспит у Харкові. Зазвичай проводяться дві сесії – у червні та у грудні. Реєстрація на іспит та курс підготовки відкривається за 3 місяці до іспиту. Тобто зареєструватися на здачу можна у жовтні та у квітні. Точну дату іспиту та актуальну вартість можна дізнатися за будь-яким з телефонів школи.

Навіщо міжнародний сертифікат з англійської мови потрібен дитині?

Іспит PEIC Young Learners (раніше PTE YL) спрямований на оцінку мовних навичок дітей від 7 до 12 років за чотирма аспектами – аудіювання, читання, говоріння та написання. Але сам іспит проводиться у формі гри, що дозволяє дітям складати іспит без хвилювання та стресу.

Емоційна стійкість до складання іспитів – ось основна мета міжнародного іспиту PEIC Young Learners. Усі учасники іспиту одержують сертифікати, в яких успіх позначений зірками:

pte-yl-2021pearson-peic-pte-yl

*** Pass (здано) – 3 зірки

**** Merit (здано з відзнакою) – 4 зірки

***** Distinction (здано бездоганно) – 5 зірок

Навіть якщо дитина не набрала прохідний бал, вона отримає сертифікат про участь із 2 зірками**. Це формує позитивне ставлення до іспитів, яких буде ще величезна кількість у подальшому житті.

Школа Yellow English Submarine запрошує дітей (від 7 до 12 років), також дорослих, на підготовку до складання міжнародного іспиту з англійської мови PIEC General та PIEC Young Learners.