Yellow English Submarine - міжнародна мовна школа

2015 року ми почали викладати як курси англійської Харкова в Україні, у нашому улюбленому місті. А на теперішній час, через 7 років, стали справжньою онлайн школою англійської, а також французької мов не лише у Харкові, а й по всій Європі! Ми пишаємось тисячами наших випускників, для яких іноземні мови відкрили масу нових можливостей у житті.

Чому так? Тому що наша школа англійської та інших мов враховує ваш вихідний рівень та головну мету навчання. Наші методисти навчалися за найсучаснішими програмами Великобританії. Усі викладачі проходять ретельний відбір, підготовку та контроль. Тому всі курси максимально націлені на результат.

Ми НЕ курси англійської онлайн із записаними уроками, які продаємо. Ми справжня мовна школа з живими викладачами та інтерактивним навчанням із комплексним підходом. Ви навчитеся і нової лексики, і граматики, і аудіювання, і говоріння, і читання, і письма у невеликій групі однодумців приблизно одного рівня.

yellow english submarine

Як ще довести, що ви у надійних руках? Наші головні партнери – міжнародна школа англійської мови у Британії St. Giles та Центр Міжнародного Тестування Харківського національного університету ім. Каразіна.

Хоча краще один раз побачити, ніж сто разів почути. Записуйтесь на безкоштовне пробне заняття! Тоді самі зрозумієте, що таке справжня англійська онлайн.

З повагою, директор школи Yellow English Submarine

Павло Сердюков

Записатися на безкоштовне заняття можна тут: