Це справді помітно, коли вже будь-який текст можеш зрозуміти майже досконало, хоча перекладу деяких слів не знаєш. Це допомагає розв’язувати ті управи, які ще рік тому здавались складними, в яких я обов’язково виконувала щонайменше пару помилок, а також якщо це стосується роботи, навчання в університеті або навіть якоїсь подорожі за кордон, коли просто необхідно з першого разу швидко розуміти написане, і витрачати годину на користування он-лайн-перекладачами вже не потрібно. Або коли під час спілкування англійською в голову мимоволі приходить безліч виразів і фраз, які не тільки дозволяють підтримувати розмову, але й роблять її більш насиченою та багатою на лексику.
Для всіх, хто тільки починає вчити англійську, перше, що хочеться порадити, це поставте собі за мету не пропускати жодного заняття і виконувати домашнє завдання повністю і сумлінно абсолютно весь перший місяць. Наприкінці юніту ви настільки досконало знатимете всю лексику і граматику з нього, що це стане дійсно величезною мотивацією вчитись так кожен наступний місяць до кінця року, оскільки ви будете відчувати прогрес навіть від елементарного виконання того, що задали, і активної роботи на уроках кілька разів на тиждень без жодних лишніх зусиль.
Крім цього, необхідно поєднати якусь частину свого дозвілля із вивченням англійської, навіть якщо спочатку доводиться багато перекладати, і це здається важким. Книги, фільми, серіали, музика, навіть пошук в інтернеті якоїсь корисної інформації – все це варто переключити на мову, яку ви активно вивчаєте. Таким чином ви опинитесь в англомовному оточенні без виїзду за кордон.
І останньою порадою вивчатиме англійську собі в задоволення, а не тому що треба. Приходьте з гарним настроєм на уроки і speaking clubs, самі ініціюйте розмову на уроках, слухайте TED Talks, бо це справді цікаво, накопичуйте і не втрачайте свій ентузіазм – і підійнятися на новий рівень стане набагато легше!