Дуже рада тому факту, що я потрапила до Yellow English Submarine. Це не було випадковістю, коли вперше прийшла на заняття. Це був вересень 2015, і я вирішила, що мені час позбутися страху говорити англійською. До цього мій рівень англійської збирався зі школи, університету, комп’ютерних ігор, серіалів і, звісно, ​​любов’ю до англійської. Вирішено – шукаю круті курси, де зможу покращити розмовний (якого, можна вважати, не було зовсім). В інтернеті обрала 4 школи, де можна безкоштовно відвідати перше заняття. Yellow English Submarine була третьою та найкращою!

Це був рівень B2. Викладач із чудовою вимовою, цікавим уроком та хлопці, яких бачу вперше, а з’явилося відчуття, що ми знайомі вже давно. Звичайно, я більше не хотіла нікуди йти від них 🙂 Зараз я в групі C1. І хтось може посперечатися зі мною, але наш гурт найкращий! Просто тому, що все з любові. Навіть втомлені після роботи ми раді зустрітися та підтягнути англійську. Постійні дискусії з питань граматики, обурення через помилки авторів підручників, чудовий акцент у підкастах – це те, що нам по кайфу.

Новачкам хотіла б порадити бути відкритими до нових знань, оточувати себе атмосферою англійської, і тоді це стане тією важливою частиною вашого життя, без якого просто буде не так. А головне – якщо хочете говорити англійською, почніть говорити. Помилки будуть, але допускаючи їх, ви вчитеся, рухаєтеся і стаєте ближчими до того, щоб вільно розмовляти. Be open-minded!