Вітаємо Поліну С. з В2!!!

Обожнюємо червень! Чому?

Сезон екзаменів

Адже в червні наші учні здають багато екзаменів: кембриджських FCE та CAE, IELTS, а також національний НМТ.
І вже починають надходити перші результати!

Сьогодні вітаємо…

Вітаємо Поліну С. з успішною здачею міжнародного кембриджського екзамену та отриманням сертифікату B2! Це результат наполегливої праці Поліни, незважаючи на війну, стрес та переїзди.

  PET exam

Насправді, трошки «замалим» був PET exam В1 для Поліни, бо вона набрала максимальні бали в читанні, писанні та говорінні, не показавши все, на що спроможна. Але навіть за таких умов цього сертифікату достатньо, щоб вступати на англомовні програми за кордоном!

За дев’ять років Поліна познайомилася з багатьма викладачами нашої школи, але всі вони знали, що роблять. Не бійтеся змінювати викладача англійської, бо кожен з них несе власний досвід вивчення мови та власний акцент. 

Саме це й потрібно для успішної здачі екзаменів!

Далі буде… 🙂

Насколько публикация полезна?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Средняя оценка 5 / 5. Количество оценок: 1

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Поделитесь информацией с друзьями:

Leave a Reply

Your email address will not be published.